Privātuma un sīkdatņu politika

Personas datu izmantošana

Scandbio Latvia tavu personīgo informāciju nekad nenodod trešajām pusēm.

Tādus personas datus kā tavs vārds, adrese, e-pasts un tālruņa numurs, ko tu norādi, kad veic pirkumu mūsu interneta veikalā, Scandbio Latvia apstrādās un izmantotos, lai nodrošinātu preču piegādi vai izsniegšanu mūsu ražotnē.

Scandbio Latvia var arī izmantot tavu personīgo informāciju tiešā mārketinga vajadzībām, piemēram, lai sūtītu e-pastus par īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem mūsu interneta veikalā, ja vien tu neesi atteicies no šādas informācijas saņemšanas. Mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai informācijas apstrādē var tikt izmantoti arī dati no tavas saziņas ar Scandbio Latvia, piemēram, informācija par taviem pieprasījumiem un sūdzībām.

Tavi personas dati var arī tikti izmantoti, lai izpildītu saistības, ko nosaka Latvijas Republikas likumi un normatīvie akti, piemēram, attiecībā uz drošības jautājumiem.
Izmantojot mūsu interneta veikalu un iesniedzot mums savus personas datus, tu piekrīti, ka Scandbio Latvia apstrādās tavus personas datus iepriekš minētajiem mērķiem.

Scandbio.lv interneta vietnes apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Scandbio Latviair veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nonākšanu trešo pušu rīcībā.

Sīkdatņu lietošana

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts tava datorā, lai pie atkārtotiem mūsu mājas lapas apmeklējumiem tevi atpazītu.
Sīkdatne, izmantojot tavu pārlūkprogrammu, var nosūtīt uz serveri informāciju, kas ļauj atpazīt tevis izmantoto datoru (izmantojot, piemēram, IP adresi) vai tevi kā lietotāju. Kad serveris saņem informāciju no datora, kas glabā attiecīgo sīkdatni, šī informācija var tik izmantota kombinācijā ar informāciju, kas jau glabājas uz mūsu servera.

Sīkdatne nevar ievākt citu informāciju no lietotāja datora un nevar saturēt nekādus inficētas vai citādā ziņā kaitīgas datnes.
Sīkdatnes ir iespējams izdzēst, ja tu vairs nevēlas tās uzglabāt savā datorā. Tomēr, jāņem vērā, ka tā rezultātā mūsu mājas lapas nodrošinātā funkcionalitāte var samazināties. Plašāku informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu iespējams iegūt pārlūkprogrammu palīdzības sadaļās: