Тепло для вашего дома и сердца!

Древесные гранулы высшего качества
Купить гранулы
Raimonds Bricis
Ātri un kvalitatīvi. Patīkams serviss, kas izpilda to ko tu sagaidi. Labas kvalitātes granulas. Līdz šim nav bijušas problēmas. Nav daudz pelnu vai izdedžu deglī.
Mārtiņš Šmats
Par kvalitāti un iepakojumu nav nekādu pretenziju. Piegāde super. Ātri, ērti un vīri kas atveda paletes. Vienkārši monstri labā nozīmē. Negribēju viņus apgrūtināt ar stumšanu dziļāk sētā, bet šie saka ko Tu, nekādu problēmu, ievilka paletes tā ka man praktiski nebija pat jāpārkrauj nekas. Cepuri nost vīri. Tik pozitīvu attieksmi no piegādātājiem būtu JĀPAMĀCĀS VISIEM PIEGĀDES UZŅĒMUMIEM!!!! Perfekta attieksme no uzņēmuma visos aspektos. Liels paldies Jums!
Ineta Straupe
Esmu ļoti apmierināta ar visu - ērti pasūtīt, granulas kvalitatīvas, piegāde ātra, šoferis laipns un izpalīdzīgs. Paldies.
Ojārs Luiks
Pasūtijām granulas un jau pēc divām dienām saņēmām granulas mūsu mājās. Cena ļoti apmierinoša pie izcilās kvaltātes , nemaz nerunājot par super pozitīvo un jauko apkalpošanu . Pievienojām piezīmes - kas tika izpildītas un ievērotas līdz pēdējai detaļai. Vienkārši fantastiski ! Paldies JUMS ! :)
Anita Kreicberga
Ļoti laipni, ātri un operatīvi! Biju domājusi, ka granulas būs gaišākas, bet kopumā kvalitāte ir laba, nav sadrupušas

Заботимся об отоплении в Латвии и Европе уже 20 лет

Мы являемся одним из крупнейших производителей гранул в Латвии с признанием и экспортными рынками по всей Европе. Мы производим древесные гранулы мирового класса, что подтверждается четырьмя международными сертификатами.

Читать дальше

Продукт от природы

Наши древесные гранулы изготовлены на 100% из латвийского дерева. Выбрав наши гранулы, вы не только позаботитесь о себе, но и о природе вокруг вас.

Читать дальше