Lietošanas noteikumi

Aicinām iepazīties ar informāciju par mūsu uzņēmuma – SIA “Scandbio Latvia” – ražoto ENplus ® A1 kvalitātes klases kokskaidu granulu iegādes procesu mūsu “Granulu veikalā” un par to saņemšanu klientam vēlamajā veidā, lai granulu pasūtīšana un to saņemšana klientam noritētu viegli saprotami, vienkārši un ērti.


SIA “SCANDBIO LATVIA” GRANULU VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI


1. Pasūtījuma veikšana

1.1. SIA “Scandbio Latvia” (tālāk tekstā – Uzņēmums) mājaslapas www.scandbio.lv sākumlapas augšējā labajā stūrī ir pieejama sadaļa "Granulu veikals", kur klients var veikt ENplus ® A1 kvalitātes 6 mm kokskaidu granulu pasūtīšanu un iegādi (granulas ir pakotas 15 kg maisos, 65 maisi uz paletes, ar granulu kopējo svaru 0,975 t) (tālāk tekstā – Prece).

1.2. Informācija par Preces kvalitātes rādītājiem (siltumspēja, pelnu saturs, relatīvais mitrums utt.) ir pieejama “Granulu veikala” sadaļā “Specifikācija”.

1.3. “Granulu veikala” sākumlapā klientam ir jānorāda nepieciešamo Preces daudzumu (granulu palešu skaitu). Minimālais pasūtījuma apjoms: 1 granulu palete. Pasūtījuma formā ir precīzi jānorāda attiecīgo klienta (pircēja) kategoriju (no tā ir atkarīga pirkumam piemērotā PVN likme granulām un piegādei), vārdu, uzvārdu/uzņēmuma nosaukumu, kontakttālruni, e-pasta adresi, piegādes adresi (arī gadījumos, ja Preces piegāde nav nepieciešama), deklarēto/juridisko adresi un citu nepieciešamo informāciju, tajā skaitā arī to, vai ir nepieciešama Preces piegāde, vai arī Prece tiks saņemta Uzņēmuma noliktavā, bez piegādes.

1.4. Turpat, “Granulu veikalā”, klientam uzreiz ir jāveic maksājums par pasūtījumu, izmantojot savu internetbanku vai maksājumu karti. Izvēloties maksājumu veikt no savas internetbankas, nospiežot “Apmaksāt”, klients tiek nosūtīts uz Uzņēmuma sadarbības partnera, e-veikalu maksājumu pakalpojumu sniedzēja Baltijas valstīs – AS Maksekeskus zīmola MakeCommerce – logu, kur klients var veikt drošu maksājumu, izmantojot savu internetbanku (Citadele, SEB banka, Swedbank, Luminor).

1.5. Pēc pasūtījuma apmaksas klients e-pastā vispirms saņem automātiski sagatavotu apstiprinājumu par pasūtījuma veikšanu, un nedaudz vēlāk – vēl vienu e-pasta vēstuli ar automātiski sagatavotu apstiprinājumu, ka pirkums ir veikts. Šajā e-pasta vēstulē klients saņem automātiski sagatavotu pavadzīmi. Pavadzīme ir pieejama, spiežot uz klientam e-pasta vēstulē nosūtīto saiti (linku).


2. Preces saņemšanas iespējas: ar vai bez piegādes

Iegādājoties Preci “Granulu veikalā”, klients var izvēlēties sev vēlamo Preces saņemšanas veidu: ar piegādi vai bez piegādes.

2.1. Preces saņemšana ar piegādi

2.1.1. Ar informāciju, uz kuriem Latvijas reģioniem (valstspilsētām un novadiem) Uzņēmums nodrošina Preces piegādi, var iepazīties Uzņēmuma mājaslapas sadaļā “Piegādes reģioni”.

2.1.2. Ja klients vēlas saņemt Preci ar piegādi, tas ir jānorāda pasūtījumā (“Preces saņemšana: Ar piegādi”). Piegādes maksas aprēķināšana tiek veikta automātiski.

2.1.3. Preces piegāde tiek veikta 7 dienu laikā, darba dienās.

2.1.4. Situācijās, kad Uzņēmums ir saņēmis neparedzēti lielu pasūtījumu skaitu vai kad Preces piegāde nav iespējama braukšanu ierobežojošu, sarežģītu laikapstākļu dēļ, Preces piegādes laiks var pagarināties vēl par 7 dienām. Rodoties šādai situācijai, klients tiek informēts; šim nolūkam tiek izmantota pasūtījumā norādītā klienta kontaktinformācija.

Piegādes izmaksas

2.1.5. Preces piegādi Uzņēmums nodrošina sadarbībā ar transporta uzņēmumiem. Vēl pirms pasūtījuma veikšanas klients var uzzināt piegādes izmaksas “Granulu veikala” sadaļā “Piegādes maksa” vai atverot saiti "Uzzini piegādes maksu". Piegādes maksas aprēķināšanas veidnē klientam ir jānorāda savu klienta kategoriju (Fiziska persona, Juridiska persona PVN maksātājs vai Juridiska persona PVN nemaksātājs), lai aprēķinātu piegādes izmaksas ar attiecīgajai klienta kategorijai atbilstošu PVN likmi, kā arī ir jānorāda precīzu Preces piegādes adreses pasta indeksu. Pēc minētās informācijas ievadīšanas klientam ir iespējams redzēt sekojošu informāciju: Preces izmaksas, piegādes izmaksas un arī kopējo izmaksu summu par izvēlēto Preces apjomu, ieskaitot PVN (ar attiecīgajai klienta kategorijai piemērojamo PVN likmi).

Piegāde

2.1.6. Pirms Preces piegādes kravas automašīnas vadītājs (tālāk tekstā – Pārvadātājs) telefoniski informē klientu par plānoto piegādes dienu un laiku.

2.1.7. Preces piegāde tiek nodrošināta līdz klienta sētas vārtiem vai iebrauktuvei sētā. Gadījumos, ja Pārvadātājs, izvērtējot katru konkrēto situāciju, saskata iespēju Preci izkraut pēc iespējas tuvāk klienta vēlamajai vietai (t.sk. – ar automašīnu iebraukt klienta sētā), tas tiek veikts, saskaņojot šo darbību ar klientu.

2.1.8. Pārvadātājs Preci izkrauj pēc iespējas tuvāk klienta vēlamajai vietai, ja ir nodrošināti tam atbilstoši nosacījumi un apstākļi:

2.1.8.1. iebraucamo vārtu platums: 3,5 m, augstums: 4,0 m, kā arī kravas automašīnas manevrēšanas iespēja (automašīnu garums: 7,5 m vai 9 m);

2.1.8.2. stingra un līdzena virsma (bruģis vai asfalts bez akmeņiem, smiltīm, netīrumiem, zāles, ūdens notekgrāvjiem, sliekšņiem un slīpumiem), kas iztur kravas automašīnas svaru (pilna masa – līdz 15 tonnām) un pa kuru ir iespējams pārvietot Preci, izmantojot hidrauliskos palešu ratiņus (rohlu);

2.1.8.3. ziemā attiecīgajā vietā ir jābūt notīrītam sniegam; virsmai jābūt bez apledojuma.

2.1.9. Pārvadātājs ar hidrauliskajiem palešu ratiņiem (rohlu) Preci var pārvietot ne tālāk kā 10 metrus no kravas automašīnas apstāšanās vietas.

2.2. Preces saņemšana bez piegādes

2.2.1. Ja klients vēlas saņemt Preci bez piegādes, tad tam ir jāizvēlas un pasūtījuma noformēšanas brīdī jānorāda vienu no divām iespējamajām Preces saņemšanas vietām (noliktavām), kur iegādātā Prece ar autoiekrāvēju tiek iekrauta klienta transportā.

2.2.2. Informācija par vienas Preces vienības (granulu paletes) izmēriem ir pieejama “Granulu veikala” sadaļā “Specifikācija”.

2.2.3. Ja klients izvēlas saņemt Preci bez piegādes, tas ir jānorāda pasūtījumā (“Preces saņemšana: Bez piegādes”), vienlaicīgi norādot vienu no divām noliktavām, kur klients plāno saņemt iegādāto Preci.

2.2.4. Ja klients ir izvēlējies “Granulu veikalā” iegādāto Preci saņemt bez piegādes, pēc Preces pavadzīmes saņemšanas savā e- pastā klients var doties uz pasūtījuma veikšanas brīdī izvēlēto noliktavu:

2.2.4.1. uz Uzņēmumu (rūpnīcas adrese: "Griķi", Laucienes pagasts, Talsu novads) darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 16.30 (tālr.63291363);

2.2.4.2. uz noliktavu Rīgā (adrese: Matrožu iela 7A, Rīga) darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst.15.00 (par iespējamo Preces saņemšanas laiku šajā noliktavā klientam obligāti ir jāvienojas iepriekš, zvanot uz tālr. 29516808).

2.2.5. Noliktavā saņemot Preci, klientam ir jāuzrāda e-pastā saņemtā Preces pavadzīme (drukātā veidā vai elektroniski, telefonā).

2.2.6. Preci nepieciešams izņemt no pasūtījuma veikšanas brīdī izvēlētās noliktavas 5 darba dienu laikā no pirkuma veikšanas dienas. Ja Prece netiek izņemta noteiktajā laikā, tad Uzņēmumam ir tiesības anulēt darījumu, atgriežot klientam viņa veikto maksājumu par Preci. Attiecīgā summa tiek pārskaitīta uz norēķinu kontu, no kura tika veikts maksājums, klientam pasūtot Preci.


3.Preces atgriešana

3.1. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, 14 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas, Preci ir iespējams atgriezt atpakaļ Uzņēmumam bez paskaidrojumiem. Precei obligāti ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un bez bojājumiem. Gadījumā, ja klients vēlas atgriezt Preci, tam par to attiecīgi ir telefoniski vai elektroniski jāinformē Uzņēmums.

3.2. Saņemot informāciju par klienta vēlmi atgriezt Preci, Uzņēmums sazinās ar klientu iespējami īsā laikā, lai vienotos par Preces atgriešanas organizēšanu.

3.3. Preces piegādes izmaksas klientam netiek atgrieztas. Preces atpakaļ uz noliktavu nogādāšanas izmaksas apmaksā Uzņēmums.

3.4. Gadījumos, kad darījums tiek anulēts, Uzņēmums atgriež klientam visu Preces iegādes brīdī samaksāto summu. Attiecīgā summa tiek pārskaitīta uz noreķinu kontu, no kura tika veikts maksājums, klientam pasūtot Preci.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums

Raksti uz e-pastu scandbiolatvia@scandbio.com vai zvani pa tālruni +37163291363